هدفون بی سیم بیتس- بلوتوثی BEATS

هدفون بي سيم بيتس 

هدفون بلوتوثی «بیتس» محصولی بسیار خوش‌ساخت و کارآمد است. علاوه‌بر پخش موسیقی، این هدفون به میکروفون مجهز است که قابلیت مکالمه را برایتان فراهم می‌کند. این امر باعث می‌شود که بتوانید درصورت نیاز، با موبایل خود مکالمه کرده و امنیت بیشتری برای گوشی‌تان فراهم کنید. این مدل به‌ واسطه‌ی بلوتوث، به موبایل یا پخش‌کننده‌ی موسیقی مجهز به این تکنولوژی متصل می‌شود. همچنین می‌توانید  آن را به تمامی دستگاه‌های الکترونیکی متصل کرده و از امکانات آن بهره‌مند شوید. کیفیت و قدرت صدایی که از آن پخش می‌شود بسیار خوب است و شما را به دنیای موسیقی می‌برد. طراحی آن بسیار جذاب و معقول است؛ یعنی همان‌طور که به زیبایی این هدفون اهمیت داده شده است، راحتی آن نیز مثال‌زدنی است. همچنین این محصول بسیار انعطاف‌پذیر است. بیتس تنوع رنگی زیادی برای این مدل خود در نظر گرفته است تا کاربران بنا به سلیقه‌ی خود، قادر به انتخاب باشند. این هدفون مجهز به یک باتری لیتیوم‌ داخلی است که به‌سرعت شارژ می‌شود و بنا به کاربری‌اش می‌تواند تا 12 ساعت کار کند. برای شارژ آن، باید از کابل Micro USB استفاده کنید که در جعبه موجود است.

جهان را ساکت نگه دارید

این محصول شرکت بیتس توانسته است تمامی صداهای مزاحم و اضافی را حذف و تمامی حواس شما را به موسیقی جلب کند. هیچ صدایی از محیط به گوش شما نمی‌رسد و می‌توانید با لذتی فراوان، به موسیقی موردعلاقه‌ی خود گوش کنید. کاپ‌های دورگوشی آن باعث می‌شوند تا از تبادل صدا جلوگیری شود.

باتری 

بیتس ادعا کرده در این سری از محصولات خود از باتری بهتری استفاده کرده که قادر به پخش موسیقی به مدت 12 ساعت در حالت بی‌سیم و به مدت 20 ساعت در حالت متصل به دستگاه است. اما در واقعیت این مقدار نیست و کمی کمتر می‌توان از آن استفاده کرد.

طراحی عالی

این محصول بدنه‌ای سبک و انعطاف‌پذیر دارد که می‌توانید آن را تا کرده و به هر کجا که می‌خواهید ببرید. در طراحی  از سری‌های نرم و بزرگ برای راحتی بیشتری و هدبند قابل‌تنظیم در سایزهای مختلف استفاده شده است؛ درنتیجه هیچ کاربری مشکلی بابت ابعاد این هدفون نخواهد داشت.

ارائه شده در سایت مزایده آنلاین بیدکده

WwW.BIDKADEH.CoM